Büyü Nasıl Bozulur Pratik Bilgiler

Yayınlanma Tarihi: 30 Ocak 2017 Ekleyen: Merve Kara


Büyü Nasıl Bozulur Pratik Bilgiler Yayınlanma Tarihi: 30 Ocak 2017
Ekleyen: Merve Kara

Büyü kişinin hayatını mahveden dengelerini bozan her şeyini elinden alan ruhsal problemler yaşatan şiddetli ciddi bir manevi etkilemedir. Büyünün bozulmasından önce büyünün özelliklerini bilmek gerekir. Büyünün özelliklerini bilemezseniz büyüden kurtulmak imkansız olur.

Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyünün bozulması kişinin üzerine yönlendirilen manevi kaynağının tamamen kurutulması gerekmektedir. Buda Kuranı Kerim ayetleridir. Okunacak olan ayetlerin yanında görevlendirilmiş cinlerinde gitmesi için özel uygulamalar gerekir. Allah’ın izniyle her büyü bozulur. Büyü yapılanların tedavisi kendileri ve bu konuda başarılı olanların sayesinde bozulur. Buda kişinin ihlaslı olmasından veya olmamasından kaynaklanıyor. İhlaslı olan kişiler ayetleri kendileri okumalarında da büyüden kurtuluyorlar. İhlaslı olmayan kişilerde kuranı hatim etseler de faydalı olmazlar. Büyünün bozulmasında etkili olan ayetler Ayat-ı Hırz olarak bilinen şifa ayetleridir.

Büyü yapılmış kişi müsait olduğu zamanlarında Allaha dua etmesini unutmamalıdır. Haram olan hiçbir şey almayınız, yemeyiniz ve giymeyiniz. Zina yapmayınız. İslami kurallara göre hareket etmelisiniz. Bir şey elde ettiğinizde bunu kimseyle konuşmayın. Önce besmele daha sonra Elhamdülillahı Rabbi lalemin deyin ve daha sonra Peygamber efendimize salat selam getirerek bu salavat ve selamlarımı her saniye ve dakika Kâbe’de Arafat dağında ve kadir gecesinde yapıyor gibi kabul eyle Allah’ım diyerek şöyle devam edin. Allah’ım beni sen yarattın. Ben senin aciz bir kulunun olarak bana her şeyi sen verdin. Ben ise bunu seni verdiğini bilemedim. Ben sana senin istediğin gibi ibadet edemedim. Sana gerektiği gibi zikir yaparak cevap veremedim. Sana senin istediğin gibi şükür duası yapamadım. Senin istediğin gibi sana bir türlü ibadet edemedim. Ben ne kadar uğraşsam senin kendi nefsini övdüğün gibi övemem. Sen benim rabbimsin. Sen vermek istediğinde hemen verirsin, başkası senin verdiğini vermez. Bir şeyi yapmaya niyetlendiğim vakit yapmamda başarılı kıl. Dualarınızı bu şekilde yapmaya devam etmelisiniz. Bolca tövbe yapınız. Güneş doğmadan önce kalkın ve abdest alın. Bol sadaka vererek yardımlarınızı yapın.

buyu bozma

Büyü nasıl bozulur duası: 1. Allah’ın 3 güzel esması olan Ya Rahman, Ya Rahim ve Ya Cemil esmalarını okumak. 2: Fatiha, Felak ve Nas surelerini okumak ve yazmak gerekir. 3: Beyaz temiz bir kâğıt. 4: Bir adet kurşun kalem.

Kalemi kağıdın üzerine bırakarak 3 Fatiha, 1 defa Felak suresi ve 1 defa Nas suresi okunarak kağıda ve kaleme 3 kez üfleme yapmalısınız. Üfleme yaparken içerinizden büyü bozma duası için niyet edilmelidir. Bu niyeti yaparken öfke ve isyan olmamalı. Tamamen saf ve temiz bir niyet olmalıdır. Niyet yapıldıktan sonra kısık bir ses ile Ey kağıt ve kalem üzerinize okumuş olduğum Elham, Felak ve Nas surelerinin hatırları için büyü bozma duamı Rahman’ın katına ulaştır ve benim derdimi Allah’a sunun diye bu cümleyi okuyun. Daha sonra kağıda euzü besmeleyi yazarak başlayın. Daha sonra Ya Rahman, Ya Rahim ve Ya Cemil şeriflerini kağıda yazınız. Bütün duaları kağıda yazdıktan sonra kalemi kağıdın içine sararak bir gün saklamalısınız. Bu dua bittikten sonra bir gün bekledikten sonra duanın kabul olması gerekir. Duanız ve yapılan işlemler kabul olmadıysa bu işlemi sırasıyla tekrar yapmakta fayda vardır. Büyü bozma duasını yapmadan önce malzemeleri hazırlamadan önce abdest alıp 4 rekâtlık hacet namazı kılmak duanın kabul olmasını daha da artıracaktır. Her zaman abdestli olun ve Allaha devamlı dua edin. Allah’ın adını devamlı zikredin. Dua Allaha daha yakınlık olarak gösterilir.

 

buyu bozma

30 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...