Sivilce Lekelerine Kesin Çözüm

Yayınlanma Tarihi: 11 Ağustos 2017 Ekleyen: Merve Kara


Sivilce Lekelerine Kesin Çözüm Yayınlanma Tarihi: 11 Ağustos 2017
Ekleyen: Merve Kara

Sivilce lekeleri güneş ışınlarını aldıkları zaman çok daha fazla rahatsız edici görünümde oluyorlar. Lekelerle Baş etmek gerçekten zor durumdur.

Okuyucularımıza özel hazırlanan sivilce lekelerine evde kesin çözüm için gerekli olan bilgilerin hepsi yazı dizisinde bulunmaktadır. Sivilce lekelerine kesin çözüm istiyorsanız kimyasal ilaç şarttır. Kalıcı olan sivilce lekeleri için kesinlikle ilaç kullanmak gerekir. Limon ve aspirini kullanmak sivilce siyah nokta ve cilt lekelerine kesin çözüm tedavisine yardımcı olur.

Ağız yoluyla alınan ilaçlar sivilce lekelerine kesin çözüm krem ürünlerinden daha çabuk etki eder. İlgili makalemiz sivilce lekeleri için kesin çözüm arayanlar için gerçekten çok verimlidir. İnternette yayınlanan sivilce lekeleri için kesin çözüm tedavi videoları lekelerin rengini açmayı hedefler.

Sivilce ilacı kullanan kişiler fayda görmezlerse mutlaka leke açıcı krem kullanmalıdırlar. Siyah nokta kremi ve sivilce kremi aslında aynı ürün olabilir. Bioderma ve Exigment leke açıcı kremler, yaz aylarının en fazla sevilen leke giderici kremlerindendir.

Sivilce Lekelerini Gidermek İçin Kullanılan Kremler

İsisPharma Leke Giderici Krem: İsisPharma Leke Giderici sivilce lekeleri için kesin çözüm sağlar.

SebiXir: Cildin ihtiyacı olan güzelliği sağlayarak sivilce lekelerine son verir. Günde 3 kere düzenli uygulanması gerekir. Temiz cilde uygulanmalıdır.

Sebi kimyacı leke kremi: Benzamycn Leke Kremi ve Sebi kimyacı leke kremi ciltteki sivilce sonrası kalıcı olan kırmızı renkli lekeleri anında kapatır. Günde 3 kere düzenli uygulanması gerekir. Temiz cilde uygulanmalıdır.

Benzamycn Leke Kremi: Benzamycn Leke Kremi birçok kadının istediği standartta yüze sahip olmalarını sağlar. Günde 2 kere düzenli uygulanması gerekir. Temiz cilde uygulanmalıdır.

Sivilce Lekelerine Kesin Çözüm 1

Fucidin: Dermokozmetik sektörüne yardımcı olan sivilce lekeleri giderici kremdir. Günde 3 kere düzenli uygulanması gerekir. Temiz cilde uygulanmalıdır. Sivilce ilacı kullanan ve fayda görmeyen kişilere önerilir

Tetradoks: cildin rengini açarak sivilce lekeleri için kesin çözüm sağlar. Günde 3 kere düzenli uygulanması gerekir. Temiz cilde uygulanmalıdır. Sivilce ilacı kullanan kişilere önerilir.

İmesks Aksil: İmesks Aksil leke kremi cilt sıkılığı sağlayarak sivilce lekeleri için kesin çözüm arayanlara yardımcı olur. Fondöten şeklinde olan sivilce leke giderici kremdir.

Salyangoz Özlü Akne Giderici Krem: Cildi yatıştırarak lekelerin yok edilmesini sağlar. Günde 2 kere düzenli uygulanması gerekir. Temiz cilde uygulanmalıdır.

Sivilce Lekelerine Kesin Çözüm 2

Ciltteki Sivilce Lekeleri İçin

Evde pratik yöntemlerle, hazırlanan maskeler ile birlikte lekeleri yok edebiliriz. Aşağıdaki maske bu açıdan yardımcımız olacaktır. İlgili tarif bepanten markasının ürettiği kremlerle eş değer görevi görmektedir. Cilde gizemli bir dokunuş yapmak için son derece idealdir. Temiz cilde uygulanmalıdır.

 • Yumurta akı
 • 3 adet aspirin
 • Limon ve sodalı su
 • Elma kabukları 

Ciltteki Kırmızı Sivilceli Lekeler İçin

Evde pratik yöntemlerle hazırlanan bir diğer maske tarifi ise aşağıdaki gibidir. Birçok satılan hazır maskelerden daha çok etkili olan elma suyunu mutlaka düzenli kullanınız. Elma suyu ve soda karışımı ile birlikte yapılan maske ile sivilce lekeleri yok edebiliriz. Aşağıdaki maske bu açıdan yardımcımız olacaktır. Aynı zamanda aşağıdaki maske muhakkak temiz cilde uygulanmalıdır.

 • Elma suyu
 • Karanfil
 • Soda ve limon karışımı
 • Çok az aspirin
 • Tuz ve çok az sirke
 • Ciltteki yağı alan hafif mg ilaç kullanmak

Sivilce İzleri İçin Maske 3

Bikarbonat Avokado Özlü Maske

 • Avokado ve çok az tuz
 • Yaş maya ya da kuru mayan
 • Mısır unu ya da beyaz un
 • 1 çay kaşığı petek balı ve karbonat
 • Nemlendirici orijinal vazelin krem
 • 2 yumurta
11 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...