Yüz Lekeleri İçin Kesin Çözüm

Yayınlanma Tarihi: 9 Ağustos 2017 Ekleyen: Merve Kara


Yüz Lekeleri İçin Kesin Çözüm Yayınlanma Tarihi: 9 Ağustos 2017
Ekleyen: Merve Kara

Lekeler burun üstünde ve yanak bölgesinde çok fazla olur. Burun üstündeki lekeleri yok etmek çok zordur. Yazımız yüz lekeleri için çözüm arayanlara özel hazırlandı. İlgili makalemiz yüz lekeleri için kesin çözüm nedir sorusunu cevaplandırmak için çok etkilidir.

Kadınların ilgi konusu olan cilt lekeleri kesin çözüm tedavisinde kullanılacak olan maskeler aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki karışımları uygulamadan önce yüzünüzü bol su yani sirkeli su ile veya sodalı limonlu su ile temizleyiniz.

Özellikle karbonat cilt lekelerini kısa sürede yok eder.45 dakika boyunca ciltte yoğurt ile birlikte bekletilmesi gerekir. Kuru ve yağlı olan cilt için idealdir. Bepanthol marka renk açıcı kremlerde lekeler için kesin çözüm sağlar. Yüzdeki güneş lekeleri ve çil gibi kalıcı olan lekeleri aşağıdaki tarifleri uygulayarak kesin olarak yok edebiliriz. Demir açısından zengin olan vitaminleri kullanırsanız yüzünüz çok güzelleşir.

Buhar tedavisi: bir yeşil çayı ve yeşil çay otunu suda kaynatınız. Kayanmış olan karışımı lekelerin olduğu yere doğru tutunuz. Yanak bölgesi ve diğer bölgede leke için buhar tedavisi uygulamak gerekir. Bu süreçte ise %10 veya %5 gibi oranlarda değişen cilt tonunu açıcı krem kullanınız.

Oksijenli buhar suyu: Oksijen suyu kaynatıldığında buhar olarak yüzünüze yansıtılmalıdır. Oksijenli buhar suyu akne tedavisi içinde idealdir. Kuru cilt için kullanım sunar. İçine muhakkak zeytinyağı özlü sabun ile öncesinde cilt temizlemesi yapınız.

Argan yağlı Otacı Ballı Sabun: Argan yağlı Otacı Ballı Sabun cilt lekelerini açmak için birebirdir. Kimyasal içerikli bir sabun değildir. Kadınlar için ideal olan çok doğal olan sabundur. Cildin kurumasını da engeller Yüzde kalıcı olan cilt lekeleri için çok idealdir.

Soğan Suyu: soğanın suyu lekeleri yok edecek niteliktedir.  Soğan suyu yüz lekeleri kesin çözüm arayanların en büyük yardımcısıdır. Soğan suyu ve kekik suyu lekeleri yok etmek için çok etkilidir. Bu süreçte ise %2 veya %5 gibi oranlarda değişen cilt tonunu açıcı krem kullanınız.

Yüz Lekeleri İçin Kesin Çözüm 1

Kekik suyu: kekik suyu yüz lekelerini yok eder. Kekik içine biraz elma kabukları rendeleyiniz. Yüzdeki lekeleri rengini açarak yok etmek için idealdir. Cildin ölü ve solmuş tabakadan korunmasını sağlar.

Refreshed Termal Su İçerikli Losyon: Refreshed Termal Su İçerikli Losyon kullanmak lekelerle sorunu olan kişilere yardımcı olur. Ciltteki toksinleri atarak güneş lekesini yok edecek nitelikteki losyonu düzenli kullanınız. Bu süreçte ise %2 veya %5 gibi oranlarda değişen cilt tonunu açıcı krem kullanınız.

Yüz Lekeleri İçin Kesin Çözüm 2

Yumurta maskesi: yumurta karbonat, Nemlendirici orijinal vazelin krem ile birlikte yapılan karışım lekeleri yok eder. Karışımı uygulamadan önce yüzünüzü bol su yani sirkeli su ile temizleyiniz. Bu süreçte ise %10 veya %5 gibi oranlarda değişen cilt tonunu açıcı krem kullanınız.

Yeşil Kil ve Salatalık kürü: yeşil kil ve salatalık ile birlikte birleşen karışım cilt lekelerini yok eder. Karışıma çok az tuz v limon eklemesi yapınız. Bu süreçte ise %2 veya %5 gibi oranlarda değişen cilt tonunu açıcı krem kullanınız.

Yüz Lekeleri İçin Kesin Çözüm 3

Maydanoz Maskesi: maydanoz cilt rengini açmak için çok idealdir. Yüzünüzde veya sırt bölgelerinizde olan lekeler için kullanılır. Yüzde kalıcı olan cilt lekeleri için günde en az üç kere uygulanmalıdır. Kimyasal içerikli olan maskelerden çok daha fazla etkilidir.

Yoğurt ve Karbonat maskesi: yoğurt ve karbonat içine aspirin atarsanız cildini ampul gibi aydınlanır. Her yaş için ideal kullanım sunan maskedir. Maydanoz Maskesi ile birlikte kullanım için uygundur. Cilde parlaklık kazandıracak olan etkili bir karışımdır.

9 Ağustos 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...