Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır

Yayınlanma Tarihi: 21 Şubat 2017 Ekleyen: Merve Kara


Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır Yayınlanma Tarihi: 21 Şubat 2017
Ekleyen: Merve Kara

Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır?  Evlilikte aldatma mevzusu çok kırılgan bir nokta. Genel anlamda erkekler aldatıyor benzer biçimde görünse de aldatan evli hanımlar da bir oldukça sayıca fazla. Hanımlar erkekler kadar dikkatsiz değildir ve idrak etmek için çok ince detaylara bakmak gerekir. Bu sebeple de bir kadının aldattığı nasıl anlaşılır? Sorusunun cevabı da oldukça komplike olmaktadır. Hanım yavaş yavaş giydirilmiş olduğu giyim stilinde oynamalar meydana getirmeye başlaması, özellikle renk seçimindeki değişiklikler bir göstergedir. Markalara olan merakının artması da önemli bir ipucudur.

Değişikliğin nedeni yasak ilişki yaşadığı ferdin zevklerinin farklı olmasıdır ve konuşma aralarında beyan etmesinden meydana gelmektedir. Daha önceden yıllardır kullandığı parfümü değiştirmesi çok büyük bir delildir. Ayrıca makyaj malzemelerin sayısı ve kalitesinin artması da ayrı bir göstergedir. Kuaföre gitme sıklığında 2 kat artış olmuşsa derhal takibe başlamanız fazlaca gereklidir. Aldatan kadın psikolojisi bunu ilk başta fark etmeyebilmekte ve bu da sizin onu yakalamanızı da kolaylaştırabilmektedir.

Aldatan Kadın Davranışları

Aldatan kadın neresinden anlaşılır? Diyorsanız, aldatmaların çoğu online ortamda olmakta. Tanışma fizyolojik mekânlarda olsa da sohbetin devamı devamlı web üzerinden yürümektedir. Siz yattıktan hemen sonra hala ayakta ve bilgisayar başlangıcında süre geçiriyorsa ve bunu tertipli bir eğleme dönüştürmüşse korkun ve takip edin. Telefon konuşmalarında ciddi bir artış olmuş ve kullandığı görüşme paketini büyütmüşse siz aramış olduğunuzda sık sık telefonu meşgulse ve size aramış olduğunuz görüp geri dönmüyorsa mesele ciddi boyutlardadır. Aldatan kadın nasıl yakalanır? Sorusunu soran kişiler için de, mesajlarına ya da arama kayıtlarına bakmayı silecektir, bunu kesinlikle atlamazlar fakat meşgul olarak yakaladığınız saati not alın ve daha ondan sonra çaktırmadan telefonuna o saatte gelen ya da giden arama var mı bakın yoksa silmiştir ve aldatıyordur. Ayrıca telefonu sesiz modunda çokça kullanmaya başlayıp siz neden diye sorduğunuzda otobüs, toplantı vs.de almıştım unutmuşum diyorsa derhal geçmişte de bu şekilde miydi bir düşünün.

Aldatan Kadın Davranışları

Çok yakın arkadaşıyla görüşmeleri minimumundan size bu şekilde lanse ettiği sayı artmış ise düşünmeniz gerekir. Yakın arkadaş durumu bildiğinden arayıp sorsanız bile daha önceden tembihli olduğundan evet beraberdik diyecektir yani aramanız bir şey ifade etmez. Çeşitli nedenlerle rutin dışarı çıkma zamanları haricinde sokakta oluyorsa ve bu süre uzuyorsa ek olarak haftanı belli günleri eskisinden farklı olarak tertipli dışarıda oluyorsa biraz problem olduğu muhakkaktır. Bu durum ile karşı karşıya kalan çok sayıda kişi de kadının anlattığını nasıl anlarsınız? Sorusunu da yöneltmektedir.

Aldatan Kadın Davranışları 1

Her evli çiftin kendilerine bakılırsa belli aralıklarla geçindiren cinsel yaşamı vardır. Bu seviye yavaş yavaş hanım tarafınca değiştirilmeye başlamışsa üzerine düşünmek gerekir. Özellikle dışarıda olduğu günler eğleme geçmeyi denerseniz ve sürekli ret alırsanız demek ki sizden önce birileri vardır fakat tek seferde değil 4-5 denemede anlaşılabilir. Eskisi kadar sizle bulutlara çıkmıyor ve bitse de gitsek moduna gelmeye başlamış ve uyarmamada mesele yaşıyor ise size enerjisi ve ilgisi kalmamış anlamına gelir. Bu da kişilerin kocasını aldatan kadın anlaşılır? Ve aldatan evli kadın nasıl anlaşılır? Sorularını yöneltmelerine de zemin hazırlamaktadır. Senelerdir aynı adam olmanıza rağmen çok fazla tehlikeli sonuç alıp başka kişilerle karşılaştırma yapılıyorsanız hayatınızdaki kişi sizi kâfi görmüyordur ve dikkate kıymet bulmuyordur. Beraber bir tek bir yere gitmek istediğinizden sizi düzenli reddediyorsa ve bundan kaçıyorsa onun hayatında artık başka önemli biri vardır.

Aldatan Kadın Davranışları 2

21 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...