Bayan Bere Modelleri Ve Yapılışı

Yayınlanma Tarihi: 26 Eylül 2017 Ekleyen: Merve Kara


Bayan Bere Modelleri Ve Yapılışı Yayınlanma Tarihi: 26 Eylül 2017
Ekleyen: Merve Kara

Örgüler eskiden beri yapılan ve popülerliğini asla yitirmeyen işlerdir. Mağazadan alınan kıyafetlere göre daha sağlam ve daha sıcak tutan örgü modelleri, yapımı zor olan işlerdir. Ancak bayan örgü bere modelleri ve yapılışı izlenildiğinde ya da okunduğunda kısa sürede öğrenilebilmektedir. Bere ve atkı gibi örgü modelleri, kış aylarının vazgeçilmez ürünlerindendir.

Bayan Örgü İşleri

Bayan atkı bere modelleri ve yapılışı son derece zevklidir. Hiç bilmeyen kişiler için zor gibi görünse de zamanla yapılarak el alışkanlığı oluşmaktadır. Bu sayede bayanlar kendi zevklerine en uygun renk ve modelde örgü işlerini kendileri yapabilmektedir. Bu konuda becerikli olan bayanlar hiç zorlanmadan modelleri kendileri çıkarabilmektedir. Ancak hiç tecrübesi olmayan ya da çok az örgü işleri yapmış olan bayanlar örgü anlatımlı bayan bere modelleri ve yapılışı ile ilgili yazı veya videoları okur ve izlerse, zorlanmadan modelleri çıkarabilir. Bu da kişinin kendi becerisine kalmıştır.

Bayan Bere Modelleri Ve Yapılışı 1

Bayanlar örgü işinde çok beceriklidirler. Kazak, bere, atkı ve eldiven gibi birçok ihtiyaçlarını kendi elleri ile örerek karşılamaktadır. Bu hem maliyeti azaltırken hem de kendi zevkine göre yapılan bir şeyi kullanmanın zevkini yaşatmaktadır. Bu anlamda örgü bayan bere modelleri ve yapılışı dikkatlice izlenmelidir. Bu konuda birçok yerde açıklamalı anlatım ya da video ile anlatım yer almaktadır. Bu anlatımların her ikisini de dikkatli bir şekilde uygulayarak modelleri rahatça çıkarılabilir.

Bayan Bere Modelleri Ve Yapılışı 2

Öncelikle işin hangi tığ ile yapılacağına karar verilmelidir. Bu en önemli ayrıntılardan biridir. Her örgü modelinde aynı tığ ya da şiş kullanılmaz. Şişlerin ve tığların üzerinde numaraları yazmaktadır. Yapılacak işe göre hangi numaralı tığ ya da şiş alınması iyice öğrenilerek en uygun olanı alınmalıdır. Bundan sonra adımlar dikkatli bir şekilde izlenerek model çıkarılmalıdır.

Bayan Bere Modelleri Ve Yapılışı 3

26 Eylül 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...