Boy Nasıl Uzar Pratik Bilgiler

Yayınlanma Tarihi: 21 Ocak 2017 Ekleyen: Merve Kara


Boy Nasıl Uzar Pratik Bilgiler Yayınlanma Tarihi: 21 Ocak 2017
Ekleyen: Merve Kara

Kısa boylu olan erkek ve kadınların en büyük derdine çare olan pratik bilgiler yazımızı çok seveceksiniz. Boy Nasıl Uzar diye merak edenlere özel hazırlanan yazımızda çok etkili hareketlerden bahsediyor olacağız. Boy temiz hava alarak kendini sürekli spora vermekle uzar. Boyunuz uzaması için pastörize olmayan köy kokan süt ve beyaz etleri tercih etmelisiniz.

Boy Uzatma Hareketleri

Boyunun kısa olmasından yakınan kişiler için birçok uzatma teknikleri bulunur. Bunun akabinde bolca yürüyüş yapmak ve birçok spor faaliyetlerini yerine getirmek gereklidir. Boy uzatmak için en etkili yöntem kolları çalıştırmak ve sürekli bale yapar gibi hareketler yapmaktır. Boy uzatmak için olabildiğince elma toplar gibi yakar yükselin evde kapı üst kısımlarına uzanmaya çalışın.

Çok enteresan olan boy uzatma hareketlerinin dışında evde olabildiğince istirahat ediniz. Yaylı hareket mekanizması olan spor aletlerini kullanalım. Bol bol sıvı tüketelim. Boy uzatma açısından, son zamanlarda kemikleri hareket ettirici birçok vitamin desteği takviyesi kullanılmaktadır.  Boy uzatmaya yarayan ipler, incelmeye ve daha çok yükselmeniz yardımcıdır. Kemiklerin protein yapısının güçlenmesine neden olur. 6 haftada sizlere özel 5 cm uzamaya yardımcı olacak birçok yöntem sunuyoruz. Mutlak ve mutlak asla alkollü içecekler kullanmayınız. Kişilerin doru pozisyonlarda oturuyor olması gereklidir. Düzenli egzersiz hareketleri yapınız.

Kısa Boylu Olan Kadınlar

Boyundan şikâyetçi olan ve çok kısa olan kadınlar için bol su tüketmeleri gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Kadınların muhakkak bir spor merkezine gitmeleri gerekmektedir. Sanki bir ağaçtan meyve toplarcasına evde lütfen bol hareket yapın. Sürekli bacak ve ayak parmaklarınızı açmaya çalışın. Ergenlik aşamasında olan yetişkin olmayan kişiler için çok daha kolay boy uzatabilir. Vakit kaybetmeden bütçenize uygun olacak egzersiz araçlarınız ve spor aletlerinizi alınız.

boy uzatma

Boy uzatmakta birçok formül vardır. Akabinde kemik güçlenmesine etki eden A, B, C, D ve diğer vitaminlerden olabildiğince kullanmak gereklidir.  Sosyal yaşantımızı değiştirin. Bol aktivite yapınız. Kış aylarında bitki çayları meyve suları içmek ve psikolojik açıdan kendisiniz rahat hissettirmek çok çok önemlidir. İnternet üzerinden satılan sağlığa asla zararı olmayan doping içerikli ürünleri de kullanabiliriz. Doğal ve hoş kokulu olan bitki çayları, Çin tedavisi olarak kullanılan kemik geliştirici ilaçlarda etkili olabilir. Boy problemlerine en bitkisel çözümler için kimyasal madde içermeyecek olan ürünleri kullanmak gereklidir. Yapılan bilimsel araştırmalara göre hormon problemleri olanlarda boy uzaması zordur. Bu nedenle mutlaka bir kan testi yaptırmak gereklidir.

Boy Uzatmak İçin Bisiklet Kullanımları

Bisikletler boy uzatmak için çok etkili olan mekanik ürünlerdir. Spor faaliyetlerin çok etkin kullanılır.  her sabah muhakkak sahil kenarlarında spor yapabilirsiniz. Keyifli zaman geçirecek ve aynı zamanda ayaklarınızı bolca hareket ettireceksiniz. Bacak ve kolların hareketlerini saplayacak olan bisikletleri kolayca sipariş verebiliriz. Bol temiz ve sıcak bir havada oksijen depolamak için en etkili yöntemlerdir. Bisikletler çok yönlü kas hareketleri sağlar. Farklı markalarda üretilen spor egzersiz aletleri ev içinde uygundur. Boy uzatmak için bolca oksijen depolamak ve su kullanmak gerektiğini asla unutmayınız. Boy uzatmak için birçok iç topuklu ve yükseltici platform ayakkabılar tercih edebiliriz. Kadınlar için özel üretilen iç topukları bulunan ayakkabılar onların dengede yürümesine neden olabilir. Kısa boy problem, olan kadınlarda kalın ve ince topuklu ayakkabı giymek boy uzamasına yardımcıdır. Sonuçta sürekli yukarı yönlü bir yükselme içerisinde olacaksınız. Yüksek e gizli kalın topuklar kısa sürede fark ettirecek kadar etkilidir.

boy uzatma

21 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...