Duvar Kağıdı Modelleri

Yayınlanma Tarihi: 23 Nisan 2017 Ekleyen: Merve Kara


Duvar Kağıdı Modelleri Yayınlanma Tarihi: 23 Nisan 2017
Ekleyen: Merve Kara

Gününün tamamını evde geçiren ev hanımları da işten yorgun gelen, çalışan kadınlar da evleri ona huzur versin, güzel görünsün ister. Bu nedenle evlerini istedikleri gibi düzenlerler. Evin içinin güzel görünmesi mobilyaların yanı sıra duvar rengi, duvardaki portreler gibi şeylerle de desteklenir. Özellikle modern ev dekorlarında duvar kağıtları göze çarpar.

Duvar kağıtları bir evin havasını tamamen değiştirebilir. Bir odayı bir duvar kağıdı sayesinde çok sevebilir veya bir duvar kağıdı yüzünden odadan nefret edebilirsiniz. Duvar kağıtları o kadar çok çeşitlenmiştir ki içlerinden bir tane seveceğiniz bir model bulmanız mümkündür.

Duvar kağıtları hem sizin hem de evinizin havasını değiştirir.İsterseniz denizin iç açısı görüntüsü, isterseniz bin bir renkte bir ormanın fotoğrafı,isterseniz şık taşlı desenler isterseniz asi ruhunuzun canlanabileceği bir model seçebilirsiniz.

Duvar kağıtları bir evi güzelleştirmeye yeter. Böyle deyince çok pahalı olduğu düşünülen duvar kağıdı fiyatları aslında çok uygundur.  Duvar kağıdı modelleri ve fiyatları elbette satın alacağınız mağazaya göre değişmektedir. Ancak iki marka arasında çok uç fiyatlar bulunmamaktadır. 3 boyutlu duvar kağıdı fiyatları, genellikle en yüksektir.

Evidea duvar kağıdı ve ikea duvar kağıdı en çok tercih edilen duvar kağıtları arasında yer almaktadır. Bunun nedeni her iki markanın da çok kaliteli şeyler üretmiş olmasıdır. Duvar kağıtları modelleri ve fiyatları faklılık gösterirken, kaliteleri birbirine yakındır. Duvar kağıdı seçecekseniz her iki markayı da inlemeniz, içinizden geçen duvar kağıdını bulmanızı sağlamaktadır.

Duvar Kağıdı Modelleri 1

Duvar kağıdı modelleri seçilirken kişinin zevkine bağlı kalınmalıdır. Duvar kağıdının olduğu odayı kullanacak olanların duvar kağıdı seçmeleri kendilerini daha mutlu hissetmelerini sağlayacaktır. Bu özellikle çocuklar için geçerlidir. Çocuklar için yapılan duvar kağıtlarından satın alınması çocukların kendilerini daha özel hissetmelerinizi sağlayacaktır. Odalarını daha çok seven çocukların, evlerine olan bağlılıkları artacaktır. Büyüdüklerinde bile odalarındaki duvar kağıdını hatırlamaları mümkün olacaktır.

Duvar Kağıdı Modelleri 2

Çocuk odalarının yanında en çok tercih edilen duvar kağıtları listesinde mutfak duvar kağıtları yer almaktadır. Zamanlarının büyük bir kısmını mutfakta geçiren her kadın mutfağının güzel görünmesini ister. Mutfak duvar kağıtları da mutfağın güzelliğine güzellik katar. Kişinin tercihine göre şık modeller tercih edilebileceği gibi doğayla iç içe olabileceği içinin açılacağı duvar kağıtları da tercih edilebilir. Duvar kağıdı seçiminde mutfağın renkleri, duvarların ve tezgahların renklerinin göz önüne alınması mutfağın daha da uyum içerisinde olmasını sağlayacaktır.

Duvar Kağıdı Modelleri 3

Salonlarda kullanılan duvar kağıtları genellikle şık olurlar. En çok kullanılan duvar kağıdı taşlı bir desene sahip olan duvar kağıtlarıdır. Bunun yanı sıra şömineli duvar kağıtları da favoriler arasındadır. Salon, evin ortak kullanılan bir kısmı olduğu için ve misafirlere hitap edeceği için ortak zevklere göre düzenlenir. Mobilyaların rengi ile uyumlu duvar kağıtları odayı bir bütünlük içerisinde gösterir.

Duvar Kağıdı Modelleri 4

Duvar kağıtları tercih ederken elbette sevilen rengin tercih edilmesi önemlidir. Ancak bazı renkler kişilerin uykusunun gelmesine neden olabilir. Bu gibi sebeplerle duvar kağıdı satın  alınmadan önce bu araştırmalar iyi yapılmalıdır.

Duvar kağıtlarının ömrü kişiden kişiye göre değişmektedir. Çocuklu ailelerin duvar kağıtlarının ömrü genellikle daha kısa olmaktadır. Bu kullanıcıya göre değişen bir durumdur. Duvar kağıdının ömrünün değişmesinin bir diğer nedeni de markalardır. Bazı markalar çok başarılı duvar kağıtları üretirken bazıları ucuz malzemeler kullanabilmektedir. Bu nedenle uzun süre dayanacak bir duvar kağıdı istiyorsanız ucuza kaçmamalısınız. En pahalısı en iyisidir diye bir şey de yoktur. Bir duvar kağıdı satın alacaksanız birkaç mağaza gezmeli ardından tercihinizi yapmalısınız.

23 Nisan 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...