Gerdek Gecesi Nasıl Yapılır Pratik Bilgiler

Yayınlanma Tarihi: 29 Ocak 2017 Ekleyen: Merve Kara


Gerdek Gecesi Nasıl Yapılır Pratik Bilgiler Yayınlanma Tarihi: 29 Ocak 2017
Ekleyen: Merve Kara

Gerdek gecesinde ne yapılır sorusuna cevap olarak kapsamlı bir yanıtı sizlere sunmaktayız. Erkeğin gerdek gecesinde eşine son derece nazik davranması gerektiği, sert olarak gerçekleştirilecek bir ilişki olmaması gerektiğini başta belirtmemiz gerekmektedir. Erkeğin gerdek gecesi için eşini ruhsal olarak hazırlaması gerektiğinin yanında bedensel olarak rahat bir kıvama getirmesi de son derece önemlidir. Kadın doğasının ilişkiye yönelik hareketleri geç olarak gerçekleşeceğinden dolayı, erkek sabırlı olarak bu anı sürdürmelidir.

Gerdek gecesinde kızlık zarının yırtılması sürecinde kanama gerçekleşecektir. Kanamanın en fazla 30 dakika sürdüğü bilinmektedir. Daha fazla da sürebilir. Kanama gerçekleştiği sırada erkeğin cinsel birleşime ara vermesi gerekmektedir. Yırtık daha fazla genişleyebilir ve doktor muayenesi gerekebilir. Böyle durumlar için sabırlı olarak cinsel birleşme sürdürülmelidir. Kanama ile acının hafifletilmesi adına bazı durumlar gerçekleştirilmelidir. Eşlerin ilişki sırasında alacakları pozisyonlar son derece önem sarf eder. Kadının bacaklarının açık bir şekilde sırt üstü uzanması en rahat gerçekleşecek pozisyonlardan biridir. Erkek bu şekilde kadına rahat bir şekilde cinsel organını ileri geri olarak işlemleri gerçekleştirebilir.

Kadının vajinasının son derece kaygan olması ilişkiyi rahat bir şekilde yürütülmesini sağlar. Gerdek gecesi sırasında en önemli olan koşul, ön sevişmenin uzun sürmesi gerektiğidir. Bu şekilde vajina erkek üreme organını daha iyi bir şekilde içine alacaktır.

Gerdek gecesinden sonra ilişki için 1 ya da 2 gün ara verilmesi kadın için rahatlatıcı bir durum olacaktır. Acıma hissinin doğuracağı bir durumla ile karşı karşıya kalacak olan kadın ilişkiyi ara verilmesine hoş karşılayacaktır.

Gerdek Gecesi Yapılacaklar

Gerdek gecesi sırasında yapılacak olan ilk ilişkide çok şey beklememeniz gerekmektedir. Maceraya atılmamak gerekmektedir. Yavaş ve sakin bir şekilde ilk ilişki gerçekleştirmek rahat olacaktır. Evlilikte ilk gece kadınlar için son derece farklı bir durum olarak karşılanır. Kadınların kızlık zarını kaybetmesi onlara bir korku ve heyecan katmaktadır. Korku ve heyecan oluşturan bir durum söz konusu olduğu için erkekler her an sakin ve nazik davranması gerektiğini bilmeleri gerekir. Gerdek gecesi yaşananlar her iki tarafında sabırlı davranması sonucu son derece iyi gerçekleşecektir.

gerdek gecesi

Gerdek gecesi pozisyonları arasında en rahatlatıcı olan, misyoner pozisyonu olmaktadır. İlk olarak gerçekleşecek bir durumda misyoner pozisyonu en rahatlatıcı pozisyon olarak bilinmektedir. Kadının sırt üstü yattığı, bacaklarını ayırdığı bir pozisyonda erkek üreme organını çok rahat bir şekilde içine alacağı bilinmektedir. Bu şekilde hem kadın hem de erkek rahat bir şekilde orgazm yaşayabilir. Kadının ön sevişme sırasında vajinasının kaygan olması ilişkinin gidişatı açısından rahatlık olarak karşılanacaktır. Ön sevişmenin verimli olarak gerçekleştirilmesi, erkeğin kadının vajinasına girişini kolaylaştırırken, kadın için ilk ilişki rahat sonlanacaktır.

Gerdek gecesinde daha farklı pozisyonlar deneyerek, eşinizle aranızda farklı bir bağ kurabilirsiniz. İlişki sırasında bazen kadının üstte yer alması, bazen erkeğin üstte yer alması iki tarafı da mutlu edecektir.

gerdek gecesi

Kadının orgazm durumunda üstte yer almaması gerekmektedir. Boşalma sırasında zorluk yaşanacaktır.

Gerdek gecesi nasıl yapılır videolu anlatım ile daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Gerdek gecesinde kadının son derece rahat tavırlar sergilemesi için erkeğin elinden gelen her şeyi yapması gerektiğini bilmesi gerekir. Erkek baskın olarak ilişkiyi sürdürmemelidir. İlişki sırasında bazen kadın patron olmalı, bazen erkek patron olmalıdır. Bu şekilde iki tarafta ilişki özgüvenini kazanmış olacaktır. Bu ileride daha rahat bir duruma sebebiyet verecektir. İlişkilerde daha rahat pozisyonlar denemenize sebebiyet verecektir.

28 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...