Göğüs Silikonları Zararlı Mı

Yayınlanma Tarihi: 15 Ocak 2017 Ekleyen: Merve Kara


Göğüs Silikonları Zararlı Mı Yayınlanma Tarihi: 15 Ocak 2017
Ekleyen: Merve Kara

Göğüs silikonları zararlı mı? Sağlık açısından silikonların hiçbir yan etkisinin olmadığı kesinleşmiştir. Silikon taktıran kişiler daha çok kanser hastalığından korkmaktadır. Bilimsel yollarla kanıtlanmış olup böyle bir etkisi yoktur. Ama silikon için kullanılan malzemeler iyi olmalıdır. Göğüslere takılan silikonların zararı olup olmadığı aslında kişinin vücuduna göre değişmektedir. Her insanın vücudu aynı yapı özelliğine sahip değildir. Bazı insanlara alerji yaparak ters tepki verebilir. Silikon taktırmak isteyen kişi doktoruyla karar vermelidir. Alerjisi var mı yok mu test ettirmeli. Kaç beden büyümesi gerekiyorsa doktor bilgisi almalıdır. Sağlık açısından zararsız olsa dahi silikon taktıran kişi kontrollerine giderek bilgi almalıdır.

Silikon Ömrü Ne Kadardır?

Silikonların biçilmiş bir ömrü yoktur. Sorun olmadığı sürece kişide ömür boyu da kalabilir. Patlamadığı sürece hiçbir operasyona bile gerek duyulmaz. Göğüslerini silikon yaptıran kişi çıkartmak isterse o ayrı bir konudur.

Kadınlar Göğüslerine Neden Silikon Taktırmak İsterler?

Göğüslerini büyütmek isteyen kadınlar daha çok silikonu tercih ediyorlar. Küçük göğüslü kadınlar kendisinden rahatsız olduğu için biraz daha dolgun görünmesini isterler. Daha çok bunu da ünlüler ve mankenler tercih etmektedir. Herkesin de uyguladığı bir şey değildir. Bazı kadınlar ise doğuştan gelen büyük göğüslere sahiptir. Yani orijinal olarak göğüsleri büyüktür. Silikon taktırmak isteyen kişiler biraz da dikkat çeksin isterler. Bir de giymiş oldukları her giyside göğüslerinin bir adım öne çıkmasını isterler. Görünüm açısından da sabit olarak kalırlar. Sarkma veya yayılma olayı gerçekleşmez. Dekoltesi olsun diyen kişilerde göğüslerine çok ilgi gösterirler.

gogus silikonunun zararlari

Göğüs Silikon Büyüklükleri

Silikon büyüklüğü kişinin göğsüne göre değişmektedir. Genellikle aşırı büyüklükte olmayıp orta boyutlardadır. İllaki çok büyük olsun isteyenler için büyük silikonlar kullanılmaktadır. Bazı yabancıların genellikle göğüsleri büyük olmaktadır.

silikon buyuklukleri gogus

15 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...