İlişkiye Nasıl Girilir Pratik Bilgiler

Yayınlanma Tarihi: 28 Ocak 2017 Ekleyen: Merve Kara


İlişkiye Nasıl Girilir Pratik Bilgiler Yayınlanma Tarihi: 28 Ocak 2017
Ekleyen: Merve Kara

Partnerlerin bedensel zevklerine yönelik hamlelerinde her daim kafalarına takılan sorular bulunmaktadır. Kadınlar ve erkekler genelde akıllarında olan soru cinsel ilişki nasıl olur gibi birtakım sorulardır. Cinsel ilişki sırasında her iki tarafından son derece sakin olması gerekirken, erkek kadına her yoldan yardım etmesi gerekmektedir. Kadın için ilişki erkeğe göre daha farklı duygular belirtmektedir. Erkek her hamlesinde kadını sakin tutmalı ve narin bir yapıyla ilişkiyi sürdürmelidir.  Cinsel ilişki sırasında ilk önce yapılması gerekenler, iki tarafından rahat edeceği bir pozisyon ile başlamaktan geçer. İlişkiye dair pozisyonlar her iki tarafında hoşuna gideceği şekilde bulmak, ilişkinin diğer dakikalarında rahatlık vermesine sebebiyet verecektir. Bu şekilde ilişki daha sağlıklı olurken, kadın ve erkek rahatlayıp açılabilecektir. En yaygın pozisyonlardan biri olan misyoner pozisyonu sayesinde kadın altta olurken, bacakları açık bir şekilde olmaktadır. Bu pozisyon içerisinde iki tarafta rahat bir şekilde orgazm etkisi yaşamaktadır.

Dinimizde Eşinle Cinsel İlişkiye Nasıl Girilmelidir         

İslamiyet dinine göre eşi ile cinsel ilişki sırasında her şey serbest değildir. İslamiyet de günah olarak gösterilen, kadın ile arkadan ilişki içerisinde bulunmaktır. Arkadan ilişki İslamiyet de büyük günahlar arasında yer almaktadır. Ağız ile gerçekleştirilecek bir cinsel temas ise fıtrata son derece ters düşmektedir. Ağız başka bir iş için yaratıldığı için cinsel bir birleşim için son derece yanlış bir durum olarak karşınıza çıkacaktır. İslamiyet nasıl ilişkiye girilir sorusuna son derece net cevap vermiştir. Kadının üreme organı olmak üzere her pozisyonda ilişkiye girebilir. Hoşunuza giden her pozisyonda üreme organın ile ilişki içerisinde olmak serbesttir.

İslamiyet içerisinde yasaklı bir ilişki, kadının adetli olmasında da bulunmaktadır. Adetliyken ilişkiye girilir mi diye soru aklınıza geliyorsa, bu durumda cinsel ilişki haramdır. En büyük haramlardan biri anüs kısmından cinsel ilişkiye girmektir. Peygamber Efendimiz anüs kısmından ilişkiye giren insanların lanetlendiğini belirtmiştir. İslamiyet içerisinde yasak olarak belirtilmeyen belli durumlar söz konusudur. Partnerler arasında birbirini okşama durumları, birbirini yalama, oral yol ile ya da elleri ile cinsel organları hazırlamak günah ya da haram olarak belirtilmemiştir.

iliskiye nasil girilir

İslamiyet içerisinde cinsel ilişkiye nasıl girilir sorusuna yanıt olarak sizlere cevaplar sunduk. Bazı önerilerde dinimizde mevcuttur. İlişki içerisinde kadın ve erkeğin üstlerinin örtecek bir örtünün bulunması gerektiği vurgulanmıştır. Eşlerin birbirlerinin üreme organlarına bakmaması gerektiği öneriler arasında yer almaktadır. Cinsel ilişki boyunca çok az konuşmalarının gerektiği belirtilmiştir.

İlişki sırasında şehvet duygusunun son derece yüksek derecelere çıkarılması gerekmektedir. Kadın üreme organın rahat bir şekilde erkek üreme organını içine alması sağlanması için, kadın mezisi dışarıya çıkarılması gerekmektedir. İlişki sırasında erkek asla hızlı davranmaması gerekmektedir. Erkek belli aralıklarda kadının içinden çıkmalı ve ön sevişme niteliğinde sevişmeler sürdürmelidir. Bu şekilde erkek daha uzun bir orgazm süresi yaşayacaktır.

iliskiye nasil girilir

İlişki sırasında her daim en önemli olan ön sevişme kısmı olarak karşınıza çıkacaktır. Ön sevişme ne kadar uzun ve heyecanlı geçerse ilişki o kadar daha zevkli hale gelecektir. İlişkilerin her zaman aynı pozisyon üzerinden devam etmemesi gerekmektedir. Her daim ilişki farklı pozisyonlar ile canlandırılmalıdır. Bu şekilde ilişkilerde temel bir problem haline gelen bıkkınlık olmayacaktır. İlişki sırasında kadının boşalma evresi geldiğinde, kadının üstte olması sorun yaşatacaktır. Boşalma sırasında kadın altta olursa her iki tarafta rahat edecektir. Cinsel ilişki sırasında kadının isteklerine cevap verilmelidir. Aynı şekilde kadınlarda erkeklerin isteklerine cevap vermelidir.

28 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...