İlk Gece Nasıl İlişkiye Girilir Pratik Bilgiler

Yayınlanma Tarihi: 29 Ocak 2017 Ekleyen: Merve Kara


İlk Gece Nasıl İlişkiye Girilir Pratik Bilgiler Yayınlanma Tarihi: 29 Ocak 2017
Ekleyen: Merve Kara

Kızlık zarının kadınlarda genel olarak son derece esnek olduğu bilinmektedir. Aksi durumlarda söz konusudur. İlk gece nasıl olur diye düşünüyorsanız, ilk gece sırasında kadının vajinası son derece ıslak biri duruma getirilmelidir. Erkeğin ilişki boyunca kadına son derece nazik davranması gerekmektedir. Kadına dair zorlayıcı hareketlerden uzak durması daha iyi olacaktır. İlişki sırasında zorlayıcı durumlardan kaçınmak kadının, kızlık zarı yırtılmasında çok az bir ağrı çekmesi anlamına gelecektir.

İlk gece de ilişki sırasında, kızlık zarı yırtılmasından kaynaklı bir kanama olabilir ya da olmayabilir. Her kadına göre değişen bir durum söz konusudur. Çok esnek bir kızlık zarının bazı durumlarda yırtılmadığı bilinmektedir. Başka bir durum ise, kadının kendini ilişkiye hazır olmaması ve ilişkiden son derece korkması nedeniyle kızlık zarı yırtılmayabilir.

Kızlık zarı yırtılmamasının başlıca durumlarından biri kadının tam olarak vajinasının sulu olmamasından kaynaklanırken, bir başka durum ise kızlık zarının kalın olmasından kaynaklıdır. Kalın olması durumda bir doktor tarafından operasyon gerçekleştirilerek, kızlık zarının açılması sağlanır.

İlk gece sırasında öneriler vermek gerekirse, kızlık zarının kanama süreci genel olarak 30 dakika sürmektedir. Kızlık zarı yırtılıp kanama süreci başladığında erkeğin durması gerekmektedir. Kanama ile başlayacak olan yırtığın genişlemesi söz konusu olabilir. Devam ettirildiği taktirde, yırtık daha fazla genişler ve bir doktor muayenesi gerçekleşebilir. Böyle durumlarda kanama anestezi ile durdurulabilir. Burada yapılması gereken, kanama başladığı anda biraz beklemektedir.

İlk gece sürecinde erkeğe düşen görevler bulunmaktadır. İlk gece sırasında eşinin son derece ilişkiye hazır olduğu mesajını yansıtmalıdır. Kadın bu mesaja net olarak cevap vermesinin yanı sıra, ön sevişme sırasında kontrolü elinde tutmalıdır. Erkek bu konuda kadına gönüllü olarak kontrolü bırakmalıdır. Kadınlarda ilişki isteğinin son derece uzun sürdüğünün erkek tarafından bilinmesi gerekmektedir. Kadının rahatlaması için erkeğin elinden gelen her şeyi yapması gerektiğidir. İlişki sırasında en önemli olan nokta, erkeğin sabırlı olması gerektiğidir.

Gerdek Gecesinde Ne Yapılır

Gerdek gecesi yapılacaklar arasında yer alan ilk önce sabırlı ve sakin olunması gerektiğidir. Kadına karşı erkeğin son derece sakin ve nazik davranması gerekmektedir. Kadının doğasını son derece iyi olarak bilmesi gereken erkeğin, huzursuzluk olacağını düşünmelidir. Huzursuzluktan kaynaklı olarak aileler yıkılabilir.

ilk gece iliskiye nasil girilir

Erkek eşini gerdek gecesine ruhsal olarak hazırlaması gerekmektedir. Kadına her zaman cesaret vermelidir. Rahat bir şekilde endişelerinden uzak durması gerektiğini belirtmelidir. Küçük davranışlarından uzak durmalı, eşine karşı imalardan sakınması gerektiğini bilmelidir.

Gerdek gecesi sırasında kadın erkeğini tam olarak mutlu edecek hamlelerde bulunurken, erkekte kadını için her türlü adımlar atmasını gerektiğini bilmelidir. Kadının ön sevişme sırasında son derece zevk alması ile kadın ilişkiye daha rahat hamleler yaparak başlayacaktır. Yavaş oalrak ilişki sırasında kadın erkeğinin bütün hamlelerine cevap vermeye başlayacak, çekingenlik durumu ortadan kalkacaktır.

ilk gece iliskiye nasil girilir

Gerdek gecesinde her iki tarafının bedenen olarak hazır olmasının yanında ruhen hazır olmak son derece önemlidir. Cinsi heyecan durumunun zirve olması durumunda gerdek gecesinde kadın çok az bir acı duyacaktır. Bu şekilde de daha narin davranmanız gerektiğini öğrenmiş oldunuz.

Gerdek gecesi pozisyonları arasında ilk olarak uygulanması gereken misyoner pozisyonu kadını çok rahat ettirecektir. Kadının bacakları açık bir şekilde vajinasına rahat olarak girecek olan erkek hem rahat ederken hem de kadın için rahat bir ilişki söz konusu olacaktır. Bu şekilde hem kızlık zarı için rahat bir yırtılma gerçekleşir.

28 Ocak 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...