Instagram Fotoğraf Beğendirme

Yayınlanma Tarihi: 27 Mart 2017 Ekleyen: Merve Kara


Instagram Fotoğraf Beğendirme Yayınlanma Tarihi: 27 Mart 2017
Ekleyen: Merve Kara

İnstagram en çok kullanıcıya sahip sosyal paylaşım sitesidir. Bunu rakama vuracak olursak neredeyse 300 milyon instagram hesabı bulunmaktadır. Herkes belli bir nedenle fotoğraf paylaşımları yaparak daha fazla sayıda takipçi ve beğeni kazanmak istemekte ve bunun yollarını aramaktadır.

İnstagram fotoğraf beğendirme konusunda belli başlı metotlar bulunmaktadır. Öncelikle paylaşılan fotoğrafların dikkat çekici ve enteresan olması gerekir. Daha sonra hedef kitleye ulaşması ve beğeni alması sağlanmalıdır.

İnstagram beğeni hilesi ile bunu başarmak mümkündür. İnternette birçok site insta beğeni alma konusunda instagram beğeni hilesi hizmeti veriyor. Bu da daha fazla kitlelere paylaşımlarınızı kısa sürede gösterme ve beğendirme olanağı sunuyor.

Özellikle ticari amaçla açtığınız instagram hesabını varsa ve ürünlerinizi tanıtmak istiyorsanız instagram beğeni hilesi sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Kısa sürede takipçi sayınızı arttırarak kalıcı takipçiler kazanabilir ve ürünlerinizi çok daha geniş kitlelere gösterebilirsiniz. Tabi ki paylaşımlarınız ve fotoğraflarınızın dikkat çekici olması gerekmektedir. Bunun için instagram fotoğraf filtrelemesini kullanabileceğiniz gibi Adobe Photoshop Express, Retrica, PhotoSuite gibi fotoğraf düzenleme uygulamaları kullanmanızı öneriyoruz. Bu şekilde paylaşımlarınız daha çok insta beğeni alacaktır. Çünkü hemen herkes instagram fotoğraf filtrelemeyi kullanıyor. Daha farklı uygulamalar dikkat çekmenizi sağlayacağı için farklı uygulamalar kullanmanızı öneriyoruz.

İnstagram fotoğraf beğendirme hilesi için internette araştırma yapabilir, size güven veren bir site seçip üye olabilirsiniz. İnstagram hesabınız üzerinden bu sitelere üye olduktan sonra size belli bir kredi verilecektir. Bu kredilerle ücretsiz olarak insta beğenisi alabiliyorsunuz. Ücretli üyelikler tabiî ki çok daha fazla takipçiye ve insta beğenisine olanak veriyor. Ancak instagram beğeni hilesi reklam amaçlı yapılıyorsa getirisi her zaman daha fazla oluyor. Hem daha kısa sürede takipçi ve insta beğeni kazanıyor hem de reklamınızı daha fazla kişiye yapmış oluyorsunuz. VİP üyeliklerle sınırsız hizmet alabileceğiniz bu instagram beğeni hilesi siteleri ile kazancınız katlanmış olmakta ve takipçileriniz kalıcı olduğu için sürekli insta beğenisi almanızı sağlamaktadır.

Instagram Fotoğraf Beğendirme 1

İnstagram fotoğraf beğendirme konusunda hashtagler çok önemlidir. Her paylaşımınıza hashtag ekleyerek daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Ancak ekleyeceğiniz hashtagler en fazla kullanılan ve paylaşımınızla alakalı olan hashtaglar olmalıdır. Bu sayede daha fazla instagram hesabı sizi görecek ve takip edecektir.

instagram hesabı profilinizin güncel olması ve dikkat çekici bir profil yazınız olması paylaştığınız fotoğraflar kadar önemlidir. Profilinizde ilgi alanlarınızı belirtmelisiniz ki aynı şeylere ilgi duyanlar takipçiniz olsun ve paylaşımlarınıza insta beğeni yapsınlar.

Instagram Fotoğraf Beğendirme 2

İnstagram fotoğraf beğendirme yollarından biri de instagram paylaşımlarınızı diğer sosyal medya hesaplarınızda da paylaşın. Böylelikle facebook ve twitter gibi hesaplarınızda ki takipçilerinizi ve onların takipçilerini instagram hesabınıza çekebilirsiniz. Bu da daha fazla insta beğeni getirecektir.

Günün belli saatleri kullanıcılar sosyal paylaşım sitelerine daha çok giriş yaparlar. Sabah saatleri, öğle tatili zamanı ve akşam saatlerinde paylaşım yaparak İnstagram fotoğraf beğendirme konusunda daha başarılı sonuçlar alırsnız. Gece yarısı yapılan paylaşımlar çok etkili değildir. Ya da iş yoğunluğunun fazla olduğu saatlerde paylaşım yapmayınız.

Instagram Fotoğraf Beğendirme 3

İnstagram hesabınızdan grup resimleri paylaşacaksanız mutlaka kişileri etiketleyin. Bu sayede paylaşımda adı geçen kişilerin takipçilerinin de beğenilerini alabilirsiniz.

İnstagram beğeni hilesi ve instagram fotoğraf beğendirme metotları ile hem takipçi sayınız artacak hem de insta beğenileriniz artacaktır. İnstagram hesabınızı güncel tutarak takipçilerin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun içinde enteresen kolajlar, karikatürler, güncel konular ve grafikler kullanabilirsiniz.

Bu anlattığımız instagram fotoğraf beğendirme metotları işe yaramakta ve insta beğenilerinizi çoğaltmaktadır.

27 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...