Kadınların Zevk Noktaları

Yayınlanma Tarihi: 19 Nisan 2017 Ekleyen: Merve Kara


Kadınların Zevk Noktaları Yayınlanma Tarihi: 19 Nisan 2017
Ekleyen: Merve Kara

Hanımların zevk noktalarına tesir ederek daha şehvetli ve adrenalini yüksek bir cinsel ilişki yaşanabilir. Hanımlarda genel olarak belirli zevk noktaları bulunmaktadır. Bir tek bu konum çoğu süre kadının ruh haline bakılırsa farklılık gösterebilmektedir. Herhangi bir ilişkide farklı bir halde etkilenen hanım başka bir ilişkide daha önce hiç etkilenmediği bir şeyden etkilenebilmektedir.  Kadınların en çok zevk aldığı yerler, genelleştirilse de bu noktalar kadından kadına da değişkenlik gösterebilmektedir. Her ilişkide farklı şekilde gelişen bu noktalar, genellikle ruhsal ruh haliyle yakından alakalı olmaktadır. Seksten daha çok haz almak istiyorsanız, erkeğinizi zevk noktalarınıza doğru sürüklemekten utanmamalısınız.

Kadınlar Nasıl Zevk Alır?

Hanımların sex esnasında etkilendiği bölgelerden biri saçlar olmaktadır. saçlara dokunmak ve onları koklamak da, bu kapsamda son derece etkili olabilmektedir. Birçok kadın, özellikle de ön sevişme esnasında vücuduna dokunulmasının yanı sıra partnerinden duyduğu güzel ve etkili sözcükler ile de son derece tahrik olabilmektedir. bu sebeple de erkeklerin, eşlerine bu süre boyunca güzel sözler söylemeleri ve karşı tarafı tahrik edici şekilde konuşmalar yapmaları da önerilmektedir. Boyun bölgesi, hanımların öpülmekten hoşlandıkları ve cinsel ilişki esnasında etkilendikleri bir bölgedir.

Dil kullanılarak meydana getirilen yumuşak öpüşler, bayanın daha çok uyarılması sağlanmakta ve peşinden hanım ilişki adına daha istekli bir hale gelmektedir. Sırt bölgesi de kadının maksimum etkilendiği bölgelerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Erkeğin hanımına sırt masajı yapması birlikteliğin daha heyecanlı hale gelmesine olanak sağlamaktadır. Adamların maksimum tesir etmesi gerekseme duyulan noktalardan önde gelen dudaklar, kadınları tahrik etme mevzusunda çok önemli bir konumda yer almıştır. Özellikle ön sevişme içinde hafifçe dokunuşlar gerçekleştirmek sex gücünü artırma mevzusunda etkili olacaktır.

Kadınların Zevk Noktaları 1

Meme uçları, kadınların en çok zevk aldığı yerler arasında yer almakta ve son derece de önemli olan bölgelerden biridir. Cinsel arzuların artış göstermesi mevzusunda duyarlı noktalardan önde gelen meme uçları, hanımı yeteri kadar tahrik etmek için fazlaca etkili bir noktadır. Vajinanın derhal ön ve üst kısmında yer edinen G noktası, hanımda prostat bezine temas etmesinden dolayı tahrik olduğu noktalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Hanımlarda cinselliğin en önemli noktalarından önde gelen klitoris, orgazm olabilmenin en etkili yolları içinde yer verilmiştir.

Kadınların Zevk Noktaları 2

Kadınlarda zevk noktaları içinde vazgeçilmezlerden biri bu bölge olarak bilinmektedir. Bundan dolayı adamların ilişki esnasında kesinlikle etki etmesi gereksinim duyulan nokta, bir tek bu bölgeye dokunulması dâhilinde bile orgazm olunmasını sağlamaktadır. Klitoris, üst ve yan kısımları iç dudaklar ile çevrili ve idrar deliğinin derhal altında yer alan bölge olarak karşımıza çıkmaktadır.  Zevk noktalarından biri de popo olmaktadır. popoya dokunulması ve can acıtmadan tokatlar atılması da, çok sayıda kadını tahrik etmek için son derece yeterli olabilmektedir.

Kadınların Zevk Noktaları 3

Kadınların en çok zevk aldığı pozisyonlar arasında yer alan köpek duruşu, kadınların son derece yoğun bir haz almasına vesile olmaktadır. Misyoner pozisyonu da son derece eski bir pozisyon olmasına rağmen, erkeğin kadının bacakları arasında olduğu ve kadına son derece büyük bir haz veren pozisyon olmaktadır. Kadının, erkeğinin üstünde olduğu pozisyonda ise klitoriste daha çok baskı yapması açısından kadınlara yoğun bir zevk vermektedir. Kadınların en çok zevk aldığı pozisyon ise yine kadının üstte olduğu pozisyon olmaktadır. Erkeğin kadının arkasında olduğu ve bu şekilde vajinaya girdiği pozisyonlar da hem erkeğe hem de kadına büyük bir zevk vermektedir.

19 Nisan 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...