Kondom Nasıl Takılır

Yayınlanma Tarihi: 16 Nisan 2017 Ekleyen: Merve Kara


Kondom Nasıl Takılır Yayınlanma Tarihi: 16 Nisan 2017
Ekleyen: Merve Kara

Dünyada yaklaşık 46 milyon çiftin tercih ettiği kondomları kullanmak için ilgili metotları anlayan makalemiz çok etkili olacaktır. Cinsellik için çok önemli olan kondom sanki tende gibi yakın hissetmenizi sağlıyor. 2O adetli paketler halinde satılan ürünleri netten de sipariş verebiliriz. Okey kondom erkeklerin ve kadınların cinsel ilişki esnasında kullandıkları ürünlerdir. Şimdiki makalemizde ise kondom kullanımları ile alakalı olarak bilgi vereceğiz. Herkesin merak ettiği kadın kondomu kullanımlarını sözlü olarak anlatan yazımız umarız sizlere yardımcı olur. Birçok kişinin kullandığı okey kondom ürünlerinde sağlığa uygunluk çok önemlidir. Uzun olan tırnaklarınızı kesinlikle kesiniz. İlgili makalemiz kondom kullanımı hakkında çok yardımcı olacaktır.

Organa göre değişen kondom boyutları kalitesi de çok önemlidir. Erkek ve kadınların merak ettiği kondom nasıl kullanılır sorusuna özel hazırlanan maddeler de sizleri aydınlatacaktır. İnternette çok özel indirimli ve ekonomik paketlerle satılırlar. Hiç yokmuş gibi hissetmek için kullanımlarına dikkat edimiz. Kondom düzenli olarak kullanılmalıdır. Saklanırken temiz bir yerde muhafaza edilmelidir. Kadın ve erkekler için günümüzde çok modern koşullarda üretilen kondom kullanımı aslında çok basittir. Gebelik önlenmesinde çok önemli olan kondom boyutları penis yapınıza göre tercih edilir. Özellikle sünnet olamayan erkekler daha büyük penis için XX large ürünlerini kullanırken küçük penisliler daha küçük bir kondom kullanılırlar.

 • Kondom kullanılırken penisin sert olması gereklidir.
 • Penisin giriş ve çıkış kısmına kadar iyice yerleştirilmelidir.
 • İçerisine kesinlikle su veya tükürük kaçmamalıdır.
 • Esnek bir şekilde çekilmelidir.
 • Gerekirse elinize vazelin sürebilirsiniz.
 • Tırnaklar kirli ve asla çok uzun olmamalıdır.
 • Kaygan olmasından dolayı kontrollü bir şekilde cinsel organa yerleştirilmelidir.
 • Cinsel ilişkiye uygun olacak şekilde prezervatif kullanılmalıdır.
 • Kauçuk olarak üretilen prezervatif ürünlerinde, mutlaka netten yardım alınız biraz daha farklıdır.
 • Kullanılmamış olması gereklidir. Yani daha önce kullandığınızı tekrar kullanamazsınız.
 • Kondom kullanırken seri hareketler yapmak yerine kontrolü bir şekilde davranın.

Kondom Nasıl Takılır 1

Ürün Çeşitlerine Göre Kondom Kullanımları

Süper ince kondom: ince olan ürünleri kullanırken çok narin davranın ve cinsel ilişkiye hazır olduğunuzu hissedin. Her ilişkide kullanımları gereken kondom su geçirmezdir. Ucu aynı erkek organına benzediğinden dolayı ucuna kadar çekerek ve çok yavaş yerleştirmeye çalışınız. Lateks isimli maddeden üretilen kondomlar çok hassastır.

Yakın hissettirici kondom: yakın hissettiren kondom ürünlerini kullanılırken ellerinizi temizi tutunuz. Gerekirse nemlendirici vazelinde kullanabilirsiniz. Penisin girişine doğru tırnak ucunuzda itmeye çalışınız. Kutusunu açarken de yırtmamaya çalınız.

Fırsat paketler okey: ürünler kesinlikle penis sertleştikten sonra kullanılır. Kaygan değildir. Ürünlerin kaygan olanları daha çabuk takılır. Kullanılması kolaydır. Cinsel ilişkide penis ucuna yerleşecek kadar uç noktaya getirilir.  Ürünlere ani basınç uygulamayınız. Sperm çıkışlarına kadar gitmesine özen gösteriniz cinsel organa gerekirse kayganlaştırıcı krem de sürebilirsiniz. Gebelik olmasını engelleyecek olan prezervatifler iki parmak ucu ile takılır.

Ürün Çeşitlerine Göre Kondom Kullanımları

Okey ritim paketler: ritim paketlerde tırtık bulunur. Kademeli olarak üretilen kondomları dolayısıyla kullanmak çok basittir. Penis ucunda kesinlikle boşluk olmayacak kadar derine takılır. Okey kondomlar birçok hastalıkların önüne geçen ürünlerdir. Ürünleri kullanırken içine su veya tükürük girmemesine lütfen özen gösteriniz. Her çeşit prezervatif de olduğu gibi takarken kesinlikle acele etmeyiniz.

Kaygan kondom: kayganları kullanmak çok zordur. Ellerinizi asla krem sürmeyin. Zaten kaygan olan prezervatiflerde krem bulunur. Bu sefer zorlanacak ve ürünü asla kullanamayacaksınız. Sıkıca takmaya çalışınız.  Ani basınçlar asla uygulamayınız. Acele etmeyiniz.

16 Nisan 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...