Yazar Ol

NASIL ÇALIŞIR, NASIL KULLANIRIM?

Bilgi birikimini ve kalem oynatma gücünü hayata geçirmek isteyenler için oluşturulan bir platformdasın. Hem yazı yazacak, hem de para kazanacaksın. Yazmayı seviyorsan ve bu işten para da kazanmak istiyorsan aramıza katıl. Yapman gereken şeyler oldukça basit.

İçerik Yaz

İÇERİĞİNİ YAZ

Yazmak istediğin siteye gir, içeriğini seç ve yazmaya başla. Konu belli, İş senin maharetine kalmış. En çok aranılan kelimeler ve kelime gruplarını kullan ki yazın daha çok kişiye ulaşsın.

Kontrol Edelim

KONTROL EDELİM

Yazım hataların olabilir. Dert etme biz hallederiz. Editörler bu iş için var. Sen duygularını ve bilgi birikimini paylaş sadece. Anlaşılır, net ve açıklayıcı yazman yeterli. Tabii hatasız yazarsan editörü de daha az uğraştırmış olursun o da ayrı. Ama dedik ya sen yaz, gerisini bize bırak.

Para Kazanmaya Başla

PARA KAZANMAYA BAŞLA

Para mühim değil, ben yazmayı seviyorum desen de, emeğin bir karşılığı var. Kelime adedi ile ilintili fiyatlandırma sayesinde, yazdığın kelime karşılığı kadar para da kazanacaksın. Hele de öğrenciysen bu iş tam sana göre. Çalışan, çalışmayan, ek iş isteyen, tahsil gören her yaştan kişiye bu kapı açık. Hazırsan aramıza katılabilirsin.

HEMEN BAŞVUR

“Tamam tam da istediğim bir şey. Peki nasıl olacak? Nasıl başvuracağım” diyorsan heyecanlanma söyleyeceğiz. Orada gördüğün başvuru formunu eksiksiz doldur, bize yolla. Haydi seni de bekliyoruz.

Hemen Başvur