Yükselen Burç Hesaplama

Yayınlanma Tarihi: 20 Temmuz 2017 Ekleyen: Merve Kara


Yükselen Burç Hesaplama Yayınlanma Tarihi: 20 Temmuz 2017
Ekleyen: Merve Kara

Burçlar hayatımızın olmazsa olmazıdır. Toplum olarak burçlara inancımızı ve yaşamımızı burçlara göre şekillendirmemiz burçlara olan ilgimizi göstermektedir. Doğduğumuz gün ve aya göre burçlarımız olduğu gibi bir de yükselen burcumuz vardır. Yükselen burç doğduğunuz sırada ufuk çizgisinden yükselen burç anlamına gelmektedir. Unutmayınız ki yükselen burcunuz asıl burcunuz kadar önemlidir. Astrolojide de büyük önemi olan, teknik bir terimi de ifade etmektedir yükselen burç.

Dünya kendi ekseni etrafındaki dönüşünü 24 saatte tamamlar. Bu yüzden tanımında da yaptığımız gibi yükselen burcun ufukta yükselmesi diye bir kavram vardır ve koçtan balığa kadar tüm burçların ufukta yükselmesi bir günü alır. Tüm burçların ufuk çizgisinde durması 2 saat kadar bir süredir. Sizler de yükselen burcunuzu öğrenmek istiyorsanız yükselen burç hesaplama tablosu ile doğum saatinizi kullanarak istediğiniz bilgiyi öğrenebilirsiniz. Anlayacağınız üzere yükselen burç hesaplaması doğum tarihi ve doğum saatine göre yapılır.

Yükselen burç bir diğer ifade ile insanların dışarıya yansıttığı yüzüdür kariyerlerinin, davranışlarının, tarzlarının, aşk hayatlarının ve iş hayatlarının dış yansımasıdır yükselen burçlar. Asıl burçlarınızı öğrendikten sonra bunun yanında yükselen burç hesaplama Rezzan Kiraz ile hem yükselen burcunuzu öğrenebilir hem de yorumlarını okuyabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama 3

Rezzan Kiraz bu yılda bizlerle en değerli en yeni görüşlerini paylaştı. Astronomiye göre burç yorumlaması yapan Rezzan Kiraz ile bu yılın bizim için nasıl bir yıl olacağını, ruh halimizi nasıl bir yol izleyeceğimizi öğrenme fırsatı bulduk.

Yükselen Burç Hesaplama 1

Rezzan Kiraz’a eşlik eden Nuray Sayarı yükselen burç hesaplama ile koç burcundan kova burcuna kadar bizlere yükselen burçların bu yıl ki akışından bahsetti. Sizlerin de yükselen burcunuza karşı bir merakınız uyandı ise yükselen burç hesaplama tablosu Nuray Sayarı ile yükselen burcunuzu öğrenebilir burcunuz hakkında çeşitle bilgilere sahip olabilirsiniz.

Yükselen Burç Hesaplama 2

20 Temmuz 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...